Geros savijautos centras OYA

Išgirsk savo vidinę išmintį!


OYA (Oja) - artimųjų Rytų kultūroje visaapimanti, pirmapradė energija 


Geros savijautos centras OYA jau sėkmingai veikia nuo 2015 m.

Gera savijauta - tai kūno, sielos ir socialinės gerovės visuma. Mes padedame tai pasiekti, taikydami Laisvojo Samadeva Universiteto (Libre Universite du Samadeva, Prancūzija) metodus. Mūsų centre Jūs galite įsigyti produktus ir priemones, kurie drauge su mūsų taikomais metodai padės pasiekti Jūsų tikslus.

Joga

Mūsų centre Jūsų laukia trijų rūšių jogos užsiėmimai. Joga mūsų centre visų pirma - "darna", ką šis žodis, išvertus iš sanskrito, ir reiškia. Joga be streso ir įtampos, be skausmo, todėl tinkama visiems ir kiekvienam. Nėra siekiama lankstumo rezultato, svarbus būvimas, dalyvavimas, judesys ir ritmas.
Samara joga, dar neseniai vadinta dervišų joga, tai joga, kuri lengvai, be prievartos, atves jus į kūno, proto, jausmų ir dvasios harmoniją. Joga, primenanti šokį. Vienas iš "arkanų" - dervišų (arba sufijų) sukimasis, kai net ir pirmą kartą atėjęs, sugebės suktis "nefiksuodamas taško" ir nenukristi.
Nadi joga, arba Lahor Nadi joga taip yra pavadinta jos kūrėjo Idris Lahoro (Idris Lahore) garbei. Idris Lahoras - prancūzų medikas, kuris 10 metų gyveno dervišų vienuolyne Šiaurės Afganistane, perėmė jų metodus ir sukūrė savus, kuriuose sujungė Ajurvedinį gydymą, budistines tradicijas, įskaitant akupunktūrą, akupresūrą bei jogą. Idris Lahoro metodai šiuo metu dėstomi jo įkurtame Laisvajame Samadeva universitete.
Soul joga arba Soul Samara joga yra aukštesnio lygio joga. Tai nereiškia, kad ji skirta tik labai pažengusiems jogos specialistams. Ši joga - dvasinis gydymаs. Atėję su ketinimu ar rūpesčiu, gali sulaukti netikėto sprendimo! 

 

Konsteliacijos

Šeimos konsteliacijos gali išspręsti šeimos santykius ištikusias krizes ir asmenines problemas. Tai bazinis terapijos metodas. Konsteliacijos, pagal mūsų rekomendaciją turėtų būti pirmasis taikomas metodas, kiti metodai papildys ir bus pasiektas optimaliausias rezultatas. Konsteliacijos veikimo pagrindas – sisteminė psichologija, kuri teigia, kad ne visada mes galime įtakoti save, savo sprendimus ir elgesį. Kartais tai lemia mūsų giminės praeitis. Konsteliacijos padeda pamatyti tą poveikį ir harmonizuoti sutrikusį energijos tekėjimą.

Meditacija 

Meditacija judesyje Lu Yong Tao Te Ki (arba Lu Jong Dao De Ki) ne tik veikia kaip meditacija. Ji turi stiprų sveikatos stiprinimo poveikį. Sakoma, kad jeigu meditacija judesyje Lu Yong bus praktikuojama 100 dienų po tris valandas kas dieną, galima pasveikti nuo bet kurios ligos.

Pirmapradė meditacija – archaiška meditacija su žodžiu. Meditacija, kuriai būtina iniciacija. Dvasinis tobulėjimas, ramybė ir harmonija pasiekiami medituojant kiekvieną dieną. Meditacija galima ir grupėje. 


Samadeva energinė Ajurveda ir energinių meridianų technikos taikomos po meistrės konsultacijos.

 


 Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie