Geros savijautos centras OYA

Išgirskime savo vidinę išmintį!


OYA (Oja) - artimųjų Rytų kultūroje visaapimanti, pirmapradė energija. 

Geros savijautos centras OYA jau sėkmingai veikia nuo 2015m.

Gera savijauta - tai kūno, sielos ir socialinės gerovės visuma. Mes padedame tai pasiekti, taikydami Laisvojo Samadeva Universiteto (Libre Universite du Samadeva, Prancūzija) metodus. Mūsų centre Jūs galite įsigyti produktus ir priemones, kurie drauge su mūsų taikomais metodai padės pasiekti Jūsų tikslus.

 Joga

Mūsų centre Jūsų laukia trijų rūšių jogos užsiėmimai. Joga mūsų centre visų pirma “darna”, ką šis žodis išvertus iš sanskrito ir reiškia. Joga be streso ir įtampos, be skausmo, todėl tinkama visiems ir kiekvienam. Nėra siekiamo lankstumo rezultato, svarbus būvimas dalyvavimas, judesys ir ritmas.

 

Samara joga, dar neseniai vadinta dervišų joga, tai joga, kuri lengvai, be prievartos atves jus į kūno, proto, jausmų ir dvasios harmoniją. Joga primenanti šokį. Vienas iš “arkanų” dervišų (arba sufijų) sukimasis, kai net ir pirmą kartą atėjęs  sugebės suktis, “nelaikydamas taško” ir nenukristi.
Nadi joga, arba Laor Nadi joga taip pavadinta jos kūrėjo Idris Laoro (Idris Lahore) garbei. Idris Laoras - prancūzas, kuris 10 metų gyveno dervišų vienuolyne Šiaurės Afganistane, perėmė jų metodus ir sukūrė savus, kuriuose buvo apjungti Ajurvedinis gydymas, budistinės tradicijos, įskaitant akupunktūrą, akupresūra bei jogą. Idris Laoro metodai šiuo metu dėstomi jo įkurtame Laisvajame Samadeva universitete.
Soul joga arba Soul Samara joga, aukštesnio lygio joga. Tai nereiškia, kad ji skirta tik labai pažengusiems jogos specialistams. Ši  joga - dvasinis gydimаs. Atėję su ketinimu ar rūpesčiu gali sulaukti netikėto sprendimo! 

 

 Konsteliacijos

Šeimos konsteliacijos gali išspręsti  šeimos santykius ištikusias krizes ir asmenines problemas. Tai bazinis terapijos metodas. Konsteliacijos pagal mūsų rekomendaciją turėtų būti pirmasis taikomas metodas, kiti metodai papildys ir bus pasiektas optimaliausias rezultatas. Konsteliacijos veikimo pagrindas – sisteminė psichologija, kuri teigia, kad ne visada mes galime įtakoti save, savo sprendimus ir elgesį. Kartais tai lemia mūsų giminės praeitis. Konsteliacijos padeda pamatyti tą poveikį ir harmonizuoti sutrikusį energijos tekėjimą.

 Meditacija 

Meditacija judesyje Lu Yong Tao Te Ki (arba Lu Jong Dao De Ki) ne tik veikia, kaip meditacija. Ji turi stiprų sveikatos stiprinimo poveikį. Sakoma, kad jeigu meditacija judesyje Lu Yong bus praktikuojama 100 dienų po tris valandas kas dieną galima pasveikti nuo bet kurios ligos.

 

Pirmapradė meditacija – archaiška meditacija su žodžiu. Meditacija, kuriai būtina inicijacija. Dvasinis tobulėjimas, ramybė ir harmonija pasiekiami medituojant kiekvieną diena. Meditacija galima ir grupėje.

 

Samadeva energinė Ajurveda ir energetinių meridianų technikos taikomas po Meistrės konsultacijos.

 Mano parduotuvės pavyzdys

Mes parduodame produktų pavyzdžius.

Pavyzdžių kategorija 1

Pavyzdžių kategorijos aprašymas 1

Pavyzdžių kategorija 2

Pavyzdžių kategorijos aprašymas 2

Pavyzdžių kategorija 3

Pavyzdžių kategorijos aprašymas 3

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie