Geros savijautos centras OYA

Išgirsk savo vidinę išmintį!

Meditacija judesyje - Lu Yong Tao Te Ki


Meditacija judesyje Lu Yong Tao Te Ki  - energetinė praktika, atverianti kelius į sveikatą ir ilgaamžiškumą. Ši meditacija – sugrąžina kūno energijos cirkuliavimo harmoniją, atstatyto fizinį ir psichinį praktikuojančiojo balansą.

Meditacija judesyje Lu Yong Tao Te Ki skiriasi nuo kitų praktikų tuo, kad gali būti įsisavinta labai greitai. Tam, kad įgustume atlikti tokias praktikas kaip Cigun, Tai Či ar įvarių pakraipų jogos pratimus, gali prireikti mėnesių, o gal net metų intensyvaus praktikavimo. O meditacija Lu Yong Tao Te Ki, išmokstama per savaitgalį, ir nereikia ilgai praktikuoti iki pasieksite juntamą efektą, tai įvyksta jau per pirmąjį užsiėmimą. Ši psichofizinė meditacija iš karto pozityviai veikia ir kūną, ir sielą.

Meditacijos judesyje Lu Young Tao Te Ki principas – leisti energijai Ki iš visatos begalybės ir gamtos, tekėti per kūną, kad kūnu Ki tekėtų per visas vietas, kuriose buvo užblokuota energijos tėkmė (tai pasireiškia per ligas ir kitas problemas). Kai energija vėl harmoningai teka meridianais, mes pasijuntame sveiki, kupini gyvybinės jėgos, mūsų santykiai su savimi ir aplinkiniais tampa harmoningi.


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie