Geros savijautos centras OYA

Išgirskime savo vidinę išmintį!

 

 ARTIMIAUSI 2020M. MOKYMAI

SAMADEVOS ENERGINĖ AJURVEDA. MOKYMAI - PRAKTINIS SEMINARAS.

 2020 m. rugsėjo mėnesį startuoja Samadevos energinės Ajurvedos mokymai. Kurie padės jums gauti naujų žinių apie žmogaus gyvybinius procesus ir galimybę juos harmonizuoti švelniais Samadeva metodais. Tai gali padėti jūsų ir jūsų artimųjų gyvenime arba gali tapti nauja jūsų gyvenimo profesija. Mokymus organizuoja Laisvojo Samadeva universiteto partneris Lietuvoje Geros savijautos centras OYA.

SAMADEVOS ENERGINĖ AJURVEDA

Kas tai?

Samadevos energinė Ajurveda (toliau tekste SEA) – geros savijautos ir sveikatinimo sistema, kuri apjungė tradicines kinų medicinos, senovės Indijos Vedų tradicijos su didžiaisiais Riši žinias, senovės arabų-graikų medicinos ir Hakim dervišų žinias ir metodus, o taip pat šiuolaikinės medicinos, kvantinės fizikos, o taip pat psicho-neuro-imunologijos žinias, taip pat įvairias kinezeologijos formas.

Kam skirti šie mokymai?

Visiems pagalbos profesiją (nuo slaugytojų ir gydytojų iki alternatyvių gydymo metodų specialistų) turintiems specialistams

Visiems besidomintiems ir norintiems padėti sau ir savo artimiesiems. Specialus pasiruošimas ir/ar išsilavinimas nereikalingas.

Kaip tai veikia?

Samadevos energinė Ajurveda (SEA) remiasi principu, kad visi sveikatos ir savijautos sutrikimai yra individualūs ir gali būti pašalinti atstačius energinius ryšius. Samadevos energinė Ajurveda skaičiuoja, kad žmogus turi apie 350 000 nadžių (energetinių linijų, kurios kitose tradicijose vadinamos meridianais, silsilia). Jie apjungia visas ląsteles ir organus, kūno, psichikos ir dvasines žmogaus sistemas. Pagal SEA žmogaus sveikata priklauso nuo  šių linijų būklės ir galimybės energijai jose cirkuliuoti. Bet kokia problema yra susijusi su sutrikimais vienoje ar keliose šiose linijose, taigi lengva įsivaizduoti, kad tik individualus gydymas gali suteikti realų šansą sėkmei. SEA naudojamas kaip puikus papildomas gydymas šalia bet kokio kito šiuolaikinio ar tradicinio gydymo.

Kada SEA rekomenduojamas visų pirma?

- Jūs nežinote, kokia tiksliai problema (pvz. savijauta bloga, o priežasties įprastais būdais rasti nepavyksta);

- Problemų daug, ir reikia nuspręsti, nuo kurios pradėti

- Problemos dažnai kartojasi

- Liga nepasiduoda gydymui

- Įvairaus pobūdžio chroniški skausmai

- Aktyvaus sporto pasekmės

- Virškinimo problemos, alergijos, maisto netoleravimas

- Psichologinės problemos, stresas, neurozės, fobijos, negatyvios emocijos, elgesio problemos

- Atminties, koncentracijos, miego problemos

- Šeimos problemos;

- Mokymosi sunkumai

- Chroniškas nuovargis

- Ligos susijusios su bakterinėmis, virusinėmis, grybelinėmis ir parazitinėmis infekcijomis

Taip pat SEA metodas leidžia spręsti ir kitas problemas nuo finansinių iki genetinių ...

Ką apima SEA mokymai?

Mokymus sudaro 3 moduliai po 4 dienas:

2020 m 

Pirmasis modulis 17-20 rugsėjo 2020 (dėstytoja Emma Thylock)

2021 m.

Antrasis modulis 21-24 sausio 2021 (dėstytoja Melodie Leonello)

Trečiasis modulis 25-28 kovo 2021 (dėstytojas Olivje Benamu)

Mokymų metu susipažinsite su SEA teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Išklausę visą kursą, pageidaujantieji galės laikyti egzaminus, bei gauti sertifikatus, patvirtinančius oficialią galimybę teikti paslaugas.

SEA mokymus ves Samadevos Meistrai, kurie tiesiogiai išmoko iš Laisvojo Samadeva Universiteto įkūrėjo ir senųjų išminčių žinių perdavėjo Idris Laoro (Idris Lahore).

Kokia kaina?

Visų modulių kaina apmokant iš anksto – 1100 eu. 

Dalyvaujantieji atskiruose moduliuose, arba apmokantiems už atskirus modulius:

Vienas modulis  - 390 eu, viena diena 98 eu.

Kartojantiems kursą: 35% nuaida (nuolaidos nesumuojamos) 

Apmokėjusiems už visus modulius iš anksto, bet negalėjusiems dalyvauti dėl force majoure aplinkybių ir perspėjusiems anksčiau negu prieš 31 kalendorinę dieną gražinama 90 proc.sumos, likus daugiau negu savaitei – 70 proc. sumos, o likus mažiau negu savaitei – gražinama 30 proc. sumos. Likusių mokymų kaina perskaičiuojama pilna modulio kaina.

Papildoma 20 eu nuolaida moduliui, jeigu dalyvaujate su savo masažo stalu.

Informacija ir registracija: telefonu 869915106, el.paštu oya.centras@gmail.com, mūsų fb puslapyje Geros savijautos centras OYA paliekant žinutę.

 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie